перейти к содержанию

Tavs Grozs

Ваша корзина на данный момент пуста.
Нажмите здесь, чтобы продолжить покупки.
izdevīgākie piedāvājumi * 100% apmierinātības garantija * bezmaksas piegāde * 5 paraudziņi dāvanā

Диагностика кожи

Диагностика кожи с ультразвуком DermaScan *

- За последние 5 лет, в Латвии Beaute Pacifique себя показал, как самый честный бренд косметики, так как, не только обещает результаты своим клиентам, но эти результаты своим клиентам подтверждают новейшей диагностикой кожи до и ПОСЛЕ использования косметики.

- Лучшие специалисты Beaute Pacifique бесплатно будут предлагать каждому возможность провести уникальное ультразвуковое исследование кожи в глубине до 3 мм под кожи и получить консультацию лучших специалистов об улучением кожи.

Izmantojot sarežģītu ultraskaņas ādas diagnostikas iekārtu no Dānijas uzņēmuma Cortex Technology, Beauté Pacifique konsultants var precīzāk izprast klienta ādas esošo stāvokli un palīdzēt izvēlēties piemērotāko ādas kopšanas programmu.

 

Katram klientam tiek piedāvāts veikt bezmaksas ādas ultraskaņu diagnostiku un pārliecināties par savas ādas patieso stāvokli. Diagnostikas rezultātā iegūtie attēli tiek izmantoti personīgu konsultāciju sniegšanai par vispiemērotāko produktu izvēli, balstoties uz konkrētā cilvēka konkrēto ādas stāvokli.

 

Ādas diagnostika ar DermaScan ultraskaņas diagnostikas ierīci ir ātra (vidēji 5 minūtes), nesāpīga un ļoti labi ļauj novērtēt ādas patieso stāvokli līdz pat 3 mm dziļumā.

Diagnostikas laikā ar ultraskaņām tiek fiksēts:

  • Ādas virsmas (epidermas), stāvoklis, tās biezums un esošie bojājumi;
  • Ādas dziļāko slāņu (dermas) esošais stāvokis un esošie bojājumi;
  • Elastīgo šķiedru – kolagēna koncentrācijas blīvums līdz pat 3 mm dziļumā.

Ādas diagnostikas laikā speciālists izstāsta un attēlā uzskatāmi parāda, kāds ir ādas pašreizējais stāvoklis. Tiek fiksēti ādas saules bojājumi un novecošanās procesa radītie ādas bojājumi. Iegūtie attēli var tikt saglabāti datu bāzē.

Ādas atjaunošana 90 dienās.

Jau 3 mēnešus vēlāk ir iespējams veikt pirmo atkārtoto DermaScan ultraskaņu ādas diagnostiku, un novērtēt, kā pa šo laiku piekoptais dzīves veids un lietotie krēmi ir mainījuši ādas stāvokli, kā arī cik daudz ir atjaunojusies āda.

Šeit ir apskatāmi DermaScan ādas diagnostikas rezultātā iegūti attēli Pirms un Pēc kosmētikas lietošanas.  Attēlos ir redzams, cik būtiski viens no Beauté Pacifique ādu atjaunojošajiem krēmiem spēj atjaunot ādas virsmu, bojāto struktūru un veicināt kolagēna veidošanos.

Pirms…                         … un 90 dienas pēc Atjaunojošā A-vitamīnu esteru nakts krēma Crème Métamorphique lietošanas

  

* Gaišās krāsas norāda uz veselīgu kolagēnu struktūru, turpretim tumšās krāsas norāda uz novecojušu un saules ietekmē bojātu kolagēnu struktūru

Bezmaksas ādas diagnostika Latvijā.

Beauté Pacifique visā pasaulē piedāvā veikt šādas diagnostikas, jo mēs uzskatam, ka katram cilvēkam ir tiesības pārliecināties par kosmētikas reālo iedarbību un pārbaudīt, vai tā spēj mainīt un uzlabot ādu. Tagad arī Latvijā pilnīgi visiem ir iespēja pārbaudīt kosmētikas patieso iedarbību ar augstākā līmeņa ādas diagnostikas aparatūru.

Dānijā ražotās augstākās efektivitātes kosmētikas zīmols Beauté Pacifique ir pārliecināts par savu produktu augsto efektivitāti, un tieši tādēļ mēs uzdrošinamies veikt šādas padziļinātas ādas diagnostikas katra klienta priekšā pirms un pēc kosmētikas lietošanas.

DermaScan ādas ultraskaņu diagnostiku konkrētās dienās bez maksas veic šādās vietās:

  • Lāzerplastikas klīnikā;
  • Lielākajās Apotheka aptiekās;
  • Douglas Select veikalos;
  • UV Stockmann kosmētikas nodaļā

Katram cilvēkam pēc ādas diagnostikas mūsu speciālists:

  • Sniedz konsultāciju konkrētā ādas stāvokļa uzlabošanai.
  • Palīdz izvēlēties katram piemērotākos ādas kopšanas un atjaunošanas krēmus.
  • Dāvina piemērotāko krēmu un citu ādas kopšanas produktu paraudziņus.

Ādas diagnostiku grafiks

ādas diagnostiku veic zīmola Beaute Pacifique īpaši apmācīts speciālists, kas nav ārstniecības persona. Diagnostikas un konsultācijas laikā netiek uzstādīta diagnoze, bet speciālists, balstoties uz savu pieredzi, īpašu apmācību rezultātā gūtajām zināšanām un pēc labākās sirdsapziņas, sniedz rekomendācijas katra konkrētā cilvēka pareizai ādas kopšanai un ādas uzlabošanai. Aicinam katru, kas iepriekš ir veicis ādas diagnostiku pie Beaute Pacifique speciālista, 3 vai vairāk mēnešus vēlāk,  veikt atkārtotu ādas diagnostiku, lai varētu salīdzināt vai un cik daudz āda, pa šo laiku ir mainījusies.